PER FAVORE, NON APRE L'OGGETTU PRIMA DI LEGGI QUI

> Forums > Questions and Answers about Italian Lessons > PER FAVORE, NON APRE L'OGGETTU PRIMA DI LEGGI QUI

BENVENU À I FORUMI ALMANCAX. TUTTE L'INFORMAZIONI CHE CERCATE DI GERMANIA È DI A LINGUA TEDESCA IN I NOSTRI FORUMS.
    MuhaiaeM
    Participante
    COSU DEVE SERE CUNSIDERATU QUANDU APRE U SUGGETTI

    * Ùn aduprate mai ogni parolla in u titulu di u tema cum'è assai - urgente - aiutu - per piacè - fighjate quì - pudete fighjà ?

    * NON UTILIZZÀ NESSUN SIGNU ALTRU CH PO PUNTI, COMMA E DUMANDE IN U TITOLU DI TEMA

    * U TU TEMA OGGETU DEVE SERE UN Riassuntu BREVU DI U TU MESSAGHJU È DÀ SEMPRE UN'IDEA DI U TU MESSAGHJU.

    * OGNU DUMANDU DEVE SERU SOTU UN TEMU SEPARATU, NON ESITATE À APRE U SUGGETTI

    * Ùn SCRIVIU U TITOLU OGGETTI IN LETTERE MAJUSCULE

    ahmad
    Participante

    Se pigliate un esempiu penoso, l'aghju parlatu di sti prublemi.

    MuhaiaeM
    Participante

    Scusate u mo amicu, ùn scriveraghju più ;)

    annamaria
    Participante

    Prenderaghju questu in cunsiderazione

    aysunnn
    Participante

    Salute, sò un novu membru, ùn sò ancu cumu aduprà stu corsu, hè assai cumplicatu. Mi aiuterete?

    smear
    Participante

    Salutu, vogliu dumandà se pudete dà un elencu di i lochi induve u verbu sein hè adupratu.

    senza speranza
    Participante

    È i ragazzi? Ùn possu micca inizià un tema.

    grizzly
    Participante

    Pensu chì duverebbe esse u megliu :)

    speranza manca
    Participante

    Cari amichi, vogliu avè infurmazione da voi, aghju fattu un sindicatu di famiglia in Germania, ma a sessione di a mo moglia aghju un figliolu per 1 annu, hè nata quì à l'età di 3 anni, u mo maritu travaglia è ci hè una casa per 1 annu.

    speranza manca
    Participante

    Salute amichi, vogliu avè infurmazione da voi, aghju fattu un sindicatu di famiglia in Germania, ma a sessione di a mo moglia aghju un figliolu per 1 annu, hè nata quì à l'età di 3 anni, u mo maritu travaglia è ci hè una casa per 1 annu, pensate chì facenu un prublema, ùn mandanu micca una negazione, avete un prublema?

    mer19
    Participante

    Vogliu apre un tema ma hà fiascatu. Pudete dà infurmazioni nantu à cumu si hà apertu?

    mer19
    Participante

    Entschuldigung... Ich habe gefunden applause :)

    u türkkız
    Participante

    Salute, sò un novu membru, ùn sò ancu cumu aduprà stu corsu, hè assai cumplicatu. Mi aiuterete?

    Benvenuti allora, vi aspittemu à u cafe German :haha:

    adaizm hè
    Participante

    Salute, sò un novu membru, ùn sò ancu cumu aduprà stu corsu, hè assai cumplicatu. Mi aiuterete?

    Stende u vostru vocabulariu... Scaricate assai dialoghi tedeschi cum'è fugliali MP à u vostru telefuninu è ascolta cù cuffie.

    Cuminciate cù memorizà i mudelli di basa di i bisogni quotidiani
    es. I need it (ich brauche) o per piacè mi porti un bichjeru d'acqua) Können sie bitte ein glas wasser bringer)
    was kostet (how much money) ich komme aus der türkei (i come from turkey) woher kommen sie (d'induve vene)

    per semplici cunniscenze novi di ghjornu o frasi basiche.

    bona furtuna

    nilakk
    Participante

    Grazie per u vostru avvirtimentu. Penseraghju :)

Mostra 14 risposte - 1 à 14 (14 totali)
  • Per risponde à questu tema Devi esse logatu.