2019 visa è zone

BENVENU À I FORUMI ALMANCAX. TUTTE L'INFORMAZIONI CHE CERCATE DI GERMANIA È DI A LINGUA TEDESCA IN I NOSTRI FORUMS.
    ysmnxnumx
    Participante

Amici, aghju dumandatu a riunificazione di a famiglia da Izmir u 30 di settembre. Ci hè un numeru di 4 cifre sottu u codice à barre in cima à a diritta di a carta A6 datu dopu l'entrevista. Hè questu chì chjamate u numeru di seguimentu? È qualcunu pò scrive nantu à e so sperienze, per piacè? par:)

ysmnxnumx
    Participante

Amin inşallahh tez vakitte kavuş eşine duamda olacaksınız. Çok teşekkür ederim :)

financing nel leowo
    Participante

Merhabalar. Öncelikle ben gibi vizesinin çıkmasını bekleyen herkese büyük şans ve sabırlar diliyorum. Vize başvurumu 4 kasımda İzmirden yaptım. Ben de beklemedeyim…inşallah şu süreç bitip vizeme ve kocama kavuşunca tüm süreçlerle ilgili bilgilendirici videolar çekeceğim.süreç yıpratıcı ve zor. Umarım en kısa sürede güzel haberler alırız.

ozzzyj
    Participante

Bona furtuna ysmn0 Sò assai cuntentu per voi. Funghi insha'Allah per mè. Spergu chì tuttu accadrà à piacè di u vostru core. Vi auguru felicità cù a vostra moglia.

Merhaba, cok gecmiş olsun cok yıpratıcı bir sürec… itiraz ettiniz mi acaba red durumuna karsı? Bildigim kadarıyla itirazında belirli bir süresi var ve bu hakkınızı Kullanmazsanız bir daha aile birleşimi vizesine basvurma hakkınız kalmıyor 🤷🏻‍♀️ Eşiniz türk vatandası mı acaba?

ozzzyj
    Participante

Merhabalar. Öncelikle ben gibi vizesinin çıkmasını bekleyen herkese büyük şans ve sabırlar diliyorum. Vize başvurumu 4 kasımda İzmirden yaptım. Ben de beklemedeyim…inşAllah şu süreç bitip vizeme ve kocama kavuşunca tüm süreçlerle ilgili bilgilendirici videolar çekeceğim.süreç yıpratıcı ve zor. Umarım en kısa sürede güzel haberler alırız.

Merhaba, size vize geldi mi acaba? Bende 8 Kasımda İstanbuldan basvurdum.. Nürnberg şehri icin.. 2 ay oldu bugun tam olarak, hala beklemedeyim , en son noel tatili öncesi esimden evrak istediler posta ile göndermesini, bugün esim gitti ama yabancılar polisi durumla ilgili her zamanki gibi hicbir bilgi vermemekte 🤦🏻‍♀️ Cok bunaltıcı bir sürec.. inşallah hepimizin vizeleri tez zamanda cıkar 🙏🏻

Mostra 4 risposte - 31 à 34 (34 totali)
  • Per risponde à questu tema Devi esse logatu.